Sveučilište u Splitu

Statistika projekata

Fakulteti

InstitucijaNacionalni MZOŠNacionalni NZZNacionalni UKFNacionalni IndustrijaNacionalni TehnološkiNacionalni Javni sektorNacionalni OstaloMeđunarodni BilateralniMeđunarodni EU basedMeđunarodni OstaloUkupno
Ekonomski fakultet1600000000016
Fakultet elektrotehnike strojarstva i brodogradnje2701000056039
Filozofski fakultet1700000000017
Građevinsko-arhitektonski fakultet1700000000017
Katolički bogoslovni fakultet10000000001
Kemijsko-tehnološki fakultet1101000030015
Kineziološki fakultet70000000007
Medicinski fakultet3469000026057
Pomorski fakultet30000000003
Pravni fakultet1000000000010
Prirodoslovno-matematički fakultet2400000010126
Sveučilišni studijski centar za studije mora10000000001
Umjetnička akademija20000000002
Ukupno:170611000011121211
ispis